Școala Gimnazială
nr. 22 Galați

Povestim, Inspirăm, Conectăm

În data de 12 iunie 2026, la 🎬Școala Gimnazială Nr. 22 Galați🎞️, s-a desfășurat cea de-a doua ediție a proiectului educațional „Povestim, Inspirăm, Conectăm” activitatea de diseminare a proiectelor educaționale implementate pe parcursul anului școlar 2025–2026.

🍀Prin prezentări interactive, materiale digitale și momente de împărtășire a experiențelor, participanții au evidențiat impactul pozitiv al proiectelor asupra dezvoltării competențelor de comunicare, colaborare, creativitate, responsabilitate și cetățenie activă. 🗞️

📧Activitatea a constituit un prilej de recunoaștere a implicării elevilor și profesorilor, dar și o sursă de inspirație pentru viitoare inițiative educaționale.🗝️

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Sari la conținut