Vă rugăm să ne ajutați să alegem cel mai bun poster pentru proiectul eTwinning Smart Readers derulat în acest semestru la clasele doamnelor învățătoare Bumbaru Mariana și Maravela Simona, în parteneriat cu 12 profesori din 4 țări!
Vă rugăm să ne ajutați să alegem cel mai bun poster pentru proiectul eTwinning Smart Readers derulat în acest semestru la clasele doamnelor învățătoare Bumbaru Mariana și Maravela Simona, în parteneriat cu 12 profesori din 4 țări!
Str. Zidarilor nr.5 Galati
Telefon 0236 324244
CUI 29097433
Într-un climat de rigoare profesională şi încurajând spiritul de competiţie care vizează calitatea mai înainte de toate, Şcoala gimnazială nr. 22 Galaţi, oferă fiecărui elev şansa de a-şi desăvârşi calităţile native, de a-şi şlefui personalitatea, sub îndrumarea şi cu ajutorul unor cadre didactice de înaltă ţinută profesională şi devotate actului educaţional.
Construit de VISTERIA