Școala noastră participă la expoziția „Creatori de mărțișoare”. Regulile și condițiile de participare postate și actualizate pe parcursul acestor zile sunt descrise pe pagina https://www.twinkl.ro/blog/creatori-de-martisoare .
Imaginile cu creațiile copiilor (conform regulamentului) vor fi trimise de cadrele didactice interesate către prof. înv. primar Apostol Ecaterina, care va centraliza și trimite către Twinkl.
Vă mulțumim și vă dorim multă inspirație!