Resurse umane

SCOALA GIMNAZIALA NR.22 GALATI

AN ȘCOLAR 2017-2018

  • PROF. TUDOARCHE VALENTINA – DIRECTOR
  • PROF. PANĂ DOINA IULIANA – DIRECTOR ADJUNCT

GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.14 GALAȚI, Structură a Şcolii Nr. 22

  • EDUCATOARE HODOROGEA MILICAGRUPA MARE A
  • EDUCATOARE PETREA MIOARA DANIELA GRUPA MARE B
  • EDUCATOARE  MATEI GINA – GRUPA MIJLOCIE A
  • EDUCATOARE  DUMITRU MARIA – GRUPA MICĂ A

CLASE PREGĂTITOARE:

  • PREGĂTITOARE A –  PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  CĂLMUC ANETA
  • PREGĂTITOARE B – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  MOCANU ROXANA
  • PREGĂTITOARE C – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  APOSTOL ECATERINA
  • PREGĂTITOARE D STEP BY STEP – PROF. PT. ÎNV: PRIMAR  GHEORGHIU AURORA şi  ÎNV.  PETREA ANA MARIA

 CLASE I

  • CLASA I A – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR CHIRIAC VIOLETA
  • CLASA I B – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR MOLDOVEANU IOANA
  • CLASA I C – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR PANĂ DOINA
  •  CLASA I D STEP BY STEP – PROF. PT. ÎNV. PRIMAR NINI MIRELA FLORINA  și  PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR

CLASE a II-a

  • CLASA a II-a A – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  BUDESCU ANA GEANINA
  • CLASA a II-a B – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  PAȚILEA ALINA
  • CLASA a II-a C PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  GRAFCENCO LILIANA
  • CLASA a II-a D  STEP BY STEP  – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR MARAVELA SIMONA și PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR

CLASE A III-a

  • CLASA a III-a A –  ÎNV. NEAGU MARIA
  • CLASA a III-a  B – PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  TANASACIUC VALENTINA
  • CLASA a III-a C STEP BY STEP– PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR AGAFIȚEI CARMEN și PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR BURHUC RĂDIȚA RODICA

CLASE a IV-a

  • CLASA a IV- A -PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR  DEDIU GABRIELA
  • CLASA a IV-a B –  PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR OANEA MARIN
  • CLASA a IV-a C STEP BY STEP– PROF. PENTRU ÎNV. PRIMAR OLĂRAȘ SILVIA

CLASE a V-a

  • CLASA a V-a A – PROF. COȘUG MIHAELA – lb. română/lb. engleză
  • CLASA a V-a B  PROF. CULACHI DUȚA – matematică
  • CLASA a V-a C – PROF. SECRIERU MIHAELA – matematică/informatică

CLASE a VI-a

  • CLASA a VI-a A – PROF. MATEI MONICA – ed. fizică
  • CLASA a VI-a B  PROF. GRIGORIU ELENA – lb. franceză
  • CLASA a VI-a C  PROF. GAIU FLORENTINA – lb. română
  • CLASA a VI-a D  PROF. DAJBOG FLORENTINA – ed. fizică

CLASE a VII-a

  • CLASA a VII-a A  – PROF. BANEA NICOLETA – chimie/fizică
  • CLASA a VII-a B  – PROF. PATRICHE IONEL – matematică
  • CLASA VII-a C  – PROF. FILIP IRINA – informatică

CLASE a VIII-a

  • CLASA VIII-a A – PROF. AVRAM PAULA – lb. engleză
  • CLASA a VIII-a B  – PROF. PETRESCU ANA MARIA – geografie
  • CLASA a VIII-a C – PROF. POPA COSMINA – ed. fizică

CADRE DIDACTICE

  • ONEL LILIANA – biologie
  • BARBU CHARLOTTE – istorie
  • VINTILA ILEANA – religie
  • BUZDUGĂ ANIȘOARA – religie
  • PETREA LUMINITA – religie
  • ȘORCARU NICOLETA – ed. plastică
  • MIHĂLUȚĂ DANIEL – ed. muzicală
  • MOROZAN  VIOLETA – psiholog
  • LUPU MARIANA – logoped

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

  • VIZITIU  GINA – CONTABIL SEF
  • MIRCEA DORINA – SECRETAR
  • PANAIT DOINITA  – ADMINISTRATOR
  • GÎLEA CORINA  – BIBLIOTECAR
  • ONOSE  ALINA  – INFORMATICIAN

PERSONAL NEDIDACTIC

  • BACIU ELENA – ÎNGRIJITOARE
  • MLADIN VICTORIȚA – ÎNGRIJITOARE
  • RISTICI VIORICA – ÎNGRIJITOARE
  • OLENICI MIHAELA – ÎNGRIJITOARE
  • MOȚOC LUMINIȚA  – ÎNGRIJITOARE
  • GRECEANU  MARIUS  – MUNCITOR DE ÎNTREȚINERE
  • MUNTEANU GIUSEPPE  – PAZNIC

 

Lasă un comentariu