REPARTIZAREA ELEVILOR DE LA CLASELE PREGĂTITOARE 2015-2016

CLASA PREGĂTITOARE A

Prof. înv. primar BUDESCU GEANINA

1. ALEXANDRU ROBERT ANDREI
2. ANDRASOAIE MARIA REBECA
3. BALAN MAYA RAISIA
4. BOBIC DARIUS DUMITRU
5. BORDEIANU MATEI STEFAN
6. BOROGHINA LEONARD ANDREI
7. BRANISTE CIPRIAN HRISTOFOROS
8. BUDUCA BIANCA ELENA
9. CHIRILA IUSTIN AUGUSTIN
10. CRACIUN MIRUNA
11. CUCU IOANA
12. CAMARA ANA MARIA
13. DOGARU ALESIA CRISTINA
14. DUMITIRU MIHAI ADRIAN
15. FANEA STEFAN
16. GHERGHISAN ELISA ALEXANDRA
17. LUCHIANCENCO FLAVIU MIHAIL
18. MIROVICI DENNIS ANDREI
19. MUNTEANU SORINA ANTONELA
20. NACU ANGEL MIHAI
21. NICOARA LAVINIA
22. PARASCHIV ADELINA ELENA
23. PARVAN MARIA
24. RUSU ANA MARIA
25. SANDU MARIA
26. SAVOIU DIANA MIHAELA
27. TASCA CLAUDIU ANDREI
28. TILIHOI LAURA MARIA
29. VISAN MATEI ALEXANDRU
30. VOICILA IULIA MARIA

 

CLASA PREGĂTITOARE B

Prof. înv. primar PAȚILEA ALINA

1. AGACHE DENISA ANDREEA
2. AVĂDANEI IASMINA ELENA
3. BOZA MATEI FLORIN
4. CALCAN CRISTIAN ȘTEFAN
5. CEAFALĂU SERGIU CRISTIAN
6. DĂSCĂLAŞU RĂZVAN GABRIEL
7. DIMA DARIUS ANDREI
8. DONCIU ANDREI EDUARD
9. FALCĂ ANDRA GABRIELA
10. FALCĂ CLAUDIU MIHAI
11. GOGA IUSTIN ANDREI
12. GOGU ELIZA MARIA
13. GRECU ANA- MARIA
14. IVAN ELENA TEODORA
15. LUNGEANU ROBERT CRISTIAN
16. LUPOAE RAFAEL
17. MODORAN BOGDAN
18. OPREA LARISA MIHAELA
19. PETRACHE ANDREEA GIULIA
20. PETREA ROBERT ANDREI
21. POLITANOS DIMITRA DIAMANTO
22. POP DENISA ELENA
23. POPESCU ANA MARIA FLORENTINA
24. ROMAN RIANA MARIA

CLASA PREGĂTITOARE C

Înv. NEAGU MARIA

1. ARGHIR BIANCA MARIA
2. BACANU MIHAELA-ROZINA
3. BALMUŞ ALEXANDRU
4. CANTARAGIU ANDRA GEORGIANA
5. CANTIA-SANDICA VIKTOR
6. CIUREA RARES
7. CORCOȚOI CEZAR CONSTANTIN
8. DAMIAN GABRIELA MAYA
9. DOCUZ MARIAN ALEXANDRU
10. GHEORGHIU VIOLETA
11. GHISMAN EDUARD-MARIAN
12. NIMERINCU RĂZVAN CHRISTIAN
13. NUNU MARIA DENISA
14. PANTELIMON CRISTIAN ANDREI
15. PETREA SOFIA-MARIA
16. RACOVIȚĂ ALEX TEODOR
17. ROȘCA ANA RAYSA TEODORA
18. TIRON ANA MARIA GEANINA
19. VLAD RAUL MIHAI
20. ZAHARIA ELENA ALEXANDRA

 

CLASA PREGĂTITOARE D „STEP BY STEP”

Prof. înv. primar MARAVELA SIMONA

1. APETREI BOGDAN
2. AȘTEFAN ELENA ALINA IULITA
3. BALICA MARIO ROBERT
4. BUSILA ALESIA ELENA
5. BUTNARU ALEXANDRA GIORGIA
6. CHIRICA ROBERT ANDREI
7. CRISTEA ANA MARIA
8. DUMITRU IONEL FLORIN
9. FEODOROV DARIA-ALEXIA
10. FRINCU PATRICIA DANIELA
11. GHIMUS ANDREEA
12. HARABAGIU ANDRA MARIA
13. LEOCĂ ALEXANDRU MIHAI
14. LUNGU DENIS MIHNEA
15. MANEA SOFIA MARIA
16. MIRCIA MARIO FABIAN
17. MOLDOVEANU MARIO ANDREI
18. MUNTEANU GABRIELA ERMINIA
19. ONICA RAREŞ CRISTIAN
20. PALADE DARIA PETRIANA
21. PAVĂL ROBERT-CRISTIAN
22. PORUMB DIANA MARIA
23. ROSCANEANU RAZVAN-GABRIEL
24. SAGHIN GRAȚIELA ANDREEA
25. SĂLĂVĂSTRU MARA
26. STOICAN RĂZVAN MIHAEL
27. TABACARU-LEFTER DARIA
28. VIERU DARIA
29. VIERU IANIS-IONUT

Lasă un comentariu