Repartizarea copiilor înscriși în clasa pregătitoare pentru anul școlar 2017-2018

CLASA PREGĂTITOARE A

PROF. ÎNV. PRIMAR ANTOHE GINA

  1. BEN AIDA DALILA
  2. BLÎNDU EVELYN
  3. CHIRIAC PATRICIA IOANA
  4. CIOBOTARU DRAGOȘ ANDREI
  5. CRISTESCU ALEXANDRA MARIA
  6. CUCU TUDOR ANDREI
  7. DIMA RADU NICOLAE
  8. DOGARU EVELINA MARIA
  9. ENACHE DAVID
  10. ENACOPOL DARIUS ANDREI
  11. GAIU IOANA
  12. GHENEA RALUCA ALEXANDRA
  13. GHINTUIALĂ RĂZVAN GABRIEL
  14. IRIMIA SEBASTIAN ANDREI
  15. LĂPUȘNEANU ȘTEFANIA ILENIA
  16. MOLDOVEANU DANIEL VIOREL
  17. MORUN DAVID GABRIEL
  18. ONEA ALEXANDRU IONUȚ
  19. PALADE ANA MARIA
  20. STRATU IULIAN SEBASTIAN
  21. VOICU PATRICK

 

CLASA PREGĂTITOARE B

 PROF. ÎNV. PRIMAR MOCANU ROXANA

  1. AIRINEI ANA
  2. BĂDĂRĂU ALESIA ANDREEA
  3. BUȚURCĂ VASILE IONUȚ
  4. CĂLĂRAȘU INSOLAȘ
  5. DĂNĂILĂ ALEXANDRA VALENTINA
  6. DINU EDUARD ANDREI
  7. DOROFTEI DIANA ȘTEFANIA
  8. FELEGEANU DENISA JASMINA
  9. GHEORGHIȚĂ LUCA GABRIEL
  10. IANCU SERENA MIHAELA
  11. MAFTEI RAREȘ
  12. MANDALAC DAVID IONUT
  13. PAVEL CLAUDIU MARIO
  14. PÎNDARU ELENA AMELIA
  15. PRALEA VERONICA IONICA
  16. RĂDUCIOIU GIULIA SOPHIA
  17. ŞERBAN SPIRU VASILE
  18. ȘERBAN NICOLAS ALBERTO
  19. UNGUREANU CRISTINA BEATRICE

 

CLASA PREGĂTITOARE C

PROF. ÎNV. PRIMAR APOSTOL ECATERINA

  1. AMBROSE EDUARD IONUȚ
  2. ARMENE CARLA MARIA
  3. BĂDĂRĂU MARA GABRIELA
  4. BOZA MARIO IUSTIN
  5. COLȚA BUCUR DAVID
  6. CONSTANTIN DAVID ANDREI
  7. DURDUC LUCA ȘTEFAN
  8. GOGA CĂTĂLIN MIHAI
  9. GRIGORAȘ ANDREI DARIUS
  10. GUGLEA BOGDAN MARIAN
  11. LEOPA VLAD ANDREI
  12. MANOLACHE EDUARD CRISTIAN
  13. MIHAI LIVIU BOGDAN
  14. MOŞESCU ALEXANDRU VALENTIN
  15. OLARU SAMUEL LEONIDAS PETRIȘOR
  16. PARASCHIV ANA ECATERINA
  17. PIȚA ALEXIA MARIA
  18. RÎNDAȘU MARIA CARLA
  19. SANDU NICOLETA
  20. SILION ALEXANDRU GABRIEL
  21. SOFIANOS TEODORA
  22. TECARU LOREDANA MARIA
  23. TIRON MARIA IRINA
  24. UDREA BIANCA ALEXANDRA
  25. VÎLCU TUDOR ANDREI

 

CLASA PREGĂTITOARE D „STEP BY STEP”

PROF. ÎNV. PRIMAR PETREA ANA MARIA

  1. ANGHEL MARA SOFIA
  2. BĂLAN LUCA IOAN
  3. BOCĂNEALĂ RĂZVAN IONUȚ
  4. BULGARU DARIA MARIA
  5. DANAILA FRANCESCA ADELINA
  6. DRUȚĂ VALENTIN ROBERTO
  7. GAFTON MARIA CRISTINA
  8. GHIMUȘ MARIA RALUCA
  9. GHISMAN AISSA IOANA
  10. GINGHINĂ MARIA RAMONA
  11. GRIGORE ERICA MARIA
  12. HÎNCU EDUARD GABRIEL
  13. LUCA PARAPIRU CRISTINA
  14. MÂNDRESCU ALEXANDRA IOANA
  15. RUSU PATRICK CONSTANTIN
  16. SANDU DANIEL
  17. SILAV HELENA
  18. STRATEA NICUȘOR DANIEL
  19. TURCU GABRIEL DANIEL
  20. VASILE DENIS EMANUEL

Lasă un comentariu